Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. červenec - 2014- 17:30
 Jméno :               Regina Soudilová
Dobrý den,
ráda bych znova upozornila na velmi špatný stav pískoviště Pod Nouzovem. Sice je tu nový pisek, ale mladíci ho dali nejen do pískoviště, ale i mimo něj. Chodi sem pravidelně kalet kočky. A pískoviště neni tedy vhodné pro děti. Toto pískoviště opravdu neodpovidá evropským normám.
Věřím, že uznáte pískoviště jako nepřijatelné misto ke hrani malých dětí a bude město ochotno pískoviště opravit.
Děkuji Soudilová


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 07/04/14 10:15 ]

Vážená paní Soudilová,děkujeme Vám za informaci a starost o pískoviště. Pískoviště samotné a problémy s kočkami řešíme již delší dobu.Místo, kde je nyní písek nasypán i mezi dvěma kosterními prkny mimo pískoviště byla původně zavírací dřevěná deska, která byla na základě požadavku odstraněna.To že je písek nasypán i tam bylo opět na základě požadavku návštěvníků z důvodu zvětšení hrací plochy. Co se týče samotného pískoviště, to je možné právě z důvodu kočičích návštěv zakrývat plachtou, která je u pískoviště ukotvena. Vzhledem k tomu, že ani toto řešení není ideální, plánuje MČ zhotovení nového, většího pískoviště, které bude stejně jako ostatní pískoviště nutné zakrývat ochrannou plachtou z důvodu nevítaných návštěv.V případě nejasností a jakýchkoliv připomínek můžete přímo kontaktovat odbor životního prostředí. S pozdravem B. Pokorná

odpověď


[ zaslal Soudilová, 07/08/14 12:34 ]

Dobrý den, děkuji za odpověď. Budu se tesit na nové pískoviště. Původní část pískoviště se zakrývá, ale s druhou částí, po odmontovaní poklopu, bohuzel přístupu kočkám nelze nějak zabránit. Chtela bych poděkovat také za přistavení nového přístřešku s posezenim. Velmi se využívá. S přáním hezkeho dne Soudilová

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.