Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. červenec - 2014- 10:22
 Jméno :               Pavel
Dobrý den,
nevíte prosím jak pokročila příprava stavby cyklostezky podél Mladoboleslavské od Knafu k ulici Beladova? Dočkáme se její výstavby letos?
Každý den tudy jezdím na kole směrem do Vysočan a centra. Tento úsek podél Mladoboleslavské patří k nejnebezpečnějším z celé trasy. Je to zvlášť nepříjemné v době, kdy je uzavřena cyklostezka A44 přes sportovního letiště a Letov.
Předem děkuji za pozitivní odpověď
Pavel


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 07/17/14 14:16 ]

Vážený pane Pavle,
cyklostezka Mladoboleslavská je hlavním projektem kbelské cyklodopravy. Na druhou etapu mezi komunikacemi Košařova a Beladova bylo vydáno územní rozhodnutí, v nejbližší době by mělo být vydáno stavební povolení na zmíněný úsek mezi Knaufem a Beladovou ulicí. O postupu průběžně informujeme Komisi RHMP pro cyklistickou dopravu a TSK hl. m. Prahy a usilujeme o to, aby byla postavena v nejbližší možné době. Argumentujeme stejně jako Vy. Konečné rozhodnutí o datu realizace je na TSK HMP, která čeká na přidělení dodatečných finančních prostředků, proto nám zatím nechtějí žádný termín potvrdit.
S pozdravem Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.