Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        20. červenec - 2014- 13:02
 Jméno :               Monika
Dobrý den,
mám dotaz ohledně parkování před domem. Je možné si pronajmout místo na stání před domem? Soused má před domem stání na dva vozy a skoro pokaždé parkuje u nás před domem a mi pak musíme parkovat jinde. Nebylo by možné vyznačit stání alespoň pro jedno auto (máme 4) za nějaký měsíční nebo roční poplatek? Předem děkuji a přeji hezký den.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 07/24/14 10:42 ]

Vážená paní Moniko,
je možné si pronajmout stání před domem, avšak zároveň je třeba uhradit místní poplatek za zábor veřejného prostranství. Náklady na jedno vyhrazené stání tak činí nejméně 36 tisíc korun za kalendářní rok. Pokud bydlíte v lokalitě, kde si majitelé bytů stání před domy nebo v garážích kupovali (např. lokalita Herlíkovická), můžete si stání pronajmout od některého ze soukromých vlastníků.
S pozdravem Vladimír Bílek,
vedoucí oddělení dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.