Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. srpen - 2014- 20:39
 Jméno :               Zdenka
Ráda zajdu se psem na "hřiště" v centr.parku. Za toto místo setkávání pejskařů velký dík! A prosba: zkontrolujte vrátka. Otevírají se směrem ven; západka moc nedrží. Větší hafan kdyby na ně trochu zatlačil, tak se mu bez odporu otevřou... ještě jednou dík za případnou opravu.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Barbora Andělová, 08/13/14 10:38 ]

Dobrý den,
děkujeme za váš kladný ohlas na Psí loučku v Centrálním parku. Co se týče vrátek, určitě proběhne jejich kontrola. Nicméně tato loučka je určena pro malé psy, což vyplývá i z velikosti agility překážek a odpovídající velikosti oplocení. Ani velcí hafani samozřejmě nebudou ochuzeni a jejich louka se připravuje…
S pozdravem
Barbora Andělová, DiS.referent OŽPD

odpověď


[ zaslal Barbora Andělová, 08/13/14 18:05 ]

Vrátka na Psí louce byla dnes odpoledne opravena. Otevírají se nyní na druhou stranu, takže nehrozí jejich samovolné otevření od pejsků.
S pozdravem
Barbora Andělová, DiS. referent OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.