Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        4. září - 2014- 20:50
 Jméno :               Lenka Dendani
POZOR !Dnes večer při venčení svého psa v lesoparku za železničním přejezdem jsem v místě,kde pokračuje první cesta hned od nádraží úzkou cestičkou mezi stromky našla NATAŽENÝ DRÁT MEZI KEŘI.Drát byl ve výšce pod koleny v zadní třetině cestičky vedoucí k zadním vratům do zahradnictví.Běžící pes si mohl ošklivě poranit přední nohy,menší i krk.Drát jsem odstranila ale není jisté že se to nemůže opakovat.Chovatelé psů dávejte pozor při venčení. Lenka Dendani


KOMENTÁŘ


[ zaslal Martin, 09/07/14 00:00 ]

Abych pravdu řekl, tak s tím Vaším rockováním jděte opravdu do háje. Dělat takový neskutečný kravál do pozdních nočních hodin je fakt poděs! Rád bych měl alespoň o víkendu klid a pořádně se vyspal. Nemohl jsem svého syna ani uspat, jak se mi otřásaly stěny. Jestli toto má být předvádění se před komunálními volbami, tak vězte, že svůj hlas dám velmi rád někomu jinému. Na takové šaškárny tady zvědavej nejsem.

odpověď


[ zaslal Ing. Pavel Ctibor, 09/08/14 11:14 ]

V sobotu 6. září došlo k hrubému rušení nočního klidu stovek občanů nejen Kbel, ale i okrajů (přinejmenším okrajů) nejbližších sousedních čtvrti koncertem konaným na fotbalovém stadionu ve Kbelích.
Hluk z koncertu se za pomoci velmi výkonných zesilovacích aparatur šíril v rozlehlém okolí do velmi pozdních hodin, nejméně do jedné po půlnoci. Na letácích upozorňujících na konání té akce byla sice vyznačena hodina začátku, ale nikoli hadina konce, a tak jsem, naivně, považoval za naprostou samozřejmost, že konec bude nejpozději ve 22h, kdy je začátek Nočního klidu.

Velké množství občanů hudební produkci, jaká byla na stadionu prezentována, nemá v oblibě, ale to není muj hlavní argument. Tím je, že vyrušování takto hlasitou produkcí představuje újmu na soukromí a vhodném životním prostředí pro mnoho obyvatel. Spoléhám, že podobná bezohlednost se nebude opakovat! Akce takového typu patří do uzavřených prostor, odkud se nemůže hluk šířit do rozlehlého okolí.

To jsem zvědav, zda se Městská část, která je za akci spoluzodpovědná, nějak vyjádří.

Kdo se staví kriticky k průběhu organizace sobotního koncertu, ať sem připojí své požadavky na dodržování pravidel pro všeobecně snesitelné prostředí.
odpověď


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA , 09/08/14 13:52 ]

Vážený pane Ctibore, vážený pane Martine,
Vámi sdělené jednání bylo šetřeno přímo na místě i Městskou policií hl. m. Prahy, která je povinna případné zjištěné pochybení předat zdejšímu správnímu orgánu k projednání přestupku.
Zatím se tak nestalo. Jakmile obdržím výsledky policejního šetření, tak ve věci bude zahájeno správní řízení. Je předpoklad, že pachateli bude udělena sankce při horní hranici zákonné sazby.

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,197 04
Tel: 284 08 08 31

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.