Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. září - 2014- 08:02
 Jméno :               Renata
Dobrý den,
ráda bych se zeptala z jakého důvodu je zakázána v dnešní době elektronická komunikace s paní učitelkami z mateřské školky. Opravdu to nechápu. Vloni to fungovalo úplně bez problémů. Myslím si, že pokud paní učitelka je ochotna takto komunikovat je to pouze na ní. Zákazy v tomto směru mi přijdou hodně nelogické. Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 09/09/14 13:50 ]

Dobrý den,
k elektronické komunikaci mezi rodiči a učitelkami - zde se nejedná o žádný zákaz. Ale více než dopisování preferujeme osobní setkání. V kontaktu s rodiči jsme téměř denně, pravidelně aktualizujeme nástěnky ve třídách a po domluvě nabízíme konzultační hodiny s učitelkou nebo ředitelkou. Pokud si tedy učitelka chce s rodiči psát, tak pochopitelně může.
Hezký den
K.Kyralová Ředitelka MŠ Kbely

odpověď


[ zaslal Renata , 09/11/14 16:25 ]

Dobrý den děkuji za odpověď. Mě nešlo o informace ohledně dítěte. Na to se samozřejmě mohu zeptat osobně. Šlo mi o to, že někteří tatínkové nástěnky zásadně nečtou, včetně toho našeho. Potom mám problém některé informace získat. Proto jsem byla loňský rok ráda za ty emaily od paní učitelky. Měla jsem veškeré informace v mailu a mohla se tudíž kdykoliv podívat co se bude dít. Ale ještě jednou děkuji za odpověď.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.