Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. září - 2014- 13:44
 Jméno :               Monika Zlatníková
Dobrý den, postavili jste celkem slušné hřiště agility pro malá plemena a údajně, se chystá nějaké za tratí pro velká plemena. Pokud to má být opravdu jen travnatý pruh, hned za tratí u lesoparku a má být využíván jako hřiště,pak to bude jistě vítané zpestření. Ale stále mi chybí ve Kbelích prostor,kde bych mohla v klidu,bez výstražných tabulí o zakázaném volném pohybu psů,svého psa opravdu vypustit a nechat běhat. V různých částech Prahy už mají tzv.psí loučky,nebylo by možné uskutečnit něco podobného např. z lesoparku ? Nic ,kromě údržby,která tam i tak probíhá by to nestálo,možná jen těch pár info tabulí,že zde je volný pohyb psů dovolen? Děkuji předem za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 09/08/14 18:08 ]

Vážená paní Zlatníková,
děkujeme za příspěvek. Myšlenka vytvoření druhého a většího hřiště za tunelem je plánována na příští rok a měla by obsahovat nejen překážky, ale i menší prostor bez prvků. Loučku pro pejsky bychom samozřejmě rádi vybudovali, ale doposud nebyl nalezen vhodný pozemek ve vlastnictví obce, který by vyhovoval všem skupinám (bez i s pejsky). Vámi zmiňovaný lesopark je ve vlastnictví i správě Hlavního města Prahy a jedná se o pozemek určený k plnění funkcí lesa. Vzneseme dotaz na vlastníka, zda by nebylo možné v tomto případě vytvořit výjimku a toto umožnit.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


[ zaslal helena, 09/18/14 21:56 ]

My chodíme v klidu a pohodě venčit za vojenské letiště, ve směru na Satalice před přejezdem přejdeme vpravo přes silnici a podél oplocení letiště dojdeme za něj, kde jsou až do Kyjí louky a pole

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.