Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        23. září - 2014- 07:59
 Jméno :               Irena Chaloupecká
dobrý den.Děkujem za perfektní posvícenskou sobotu. sice jsme přespolní,ale bohužel u nás se nic extra zajímavého nepořádá. do Kbel jezdíme na akce velice často. naprostá spokojenost a díky. A hlavně letos chci opravdu moc poděkovat Paní Jitce Šlosárkové a Paní Šárce Egrtové. holky z úřadu ve kbelích nejsou vůbec protivné paní za stolem,ale fajne a ochotné. taková blbost jako je pomoc najít stracený talířek mého syna na letošním posvícení. poslat kontakt, zeptat se a zajímat se ač o sebemenší problém. dámy moc vám děkuji, malej si ho dnes jede vyzvednout a už nebulí už má radost, pusu posílá i tobík :-)


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.