Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. říjen - 2014- 13:59
 Jméno :               Lucie Zapadlová
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte v plánu do konce roku posekat trávu i v ulici Huntířovská. Další dotaz mám ohledně doručování letáků do schránek - Billa, Globus, Kaufland, Lidl, Teta.....Občas obdržím leták z Billy, ale z žádného jiného obchodu ne. Na závěr bych chtěla poděkovat všem, kteří se podílí na zvelebování parku - sekání trávy, výstavbě srubu, veřejných toalet, venkovního fitness, hřiště pro pejsky....Moc dobrá práce. Děkuji a přeji hezký den.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 10/01/14 16:27 ]

Vážená paní Zapadlová,děkujeme Vám za ocenění práce úřadu a jeho zaměstnanců. Roznos letáků do schránek jednotlivých obchodních řetězců bohužel nedokážeme ovlivnit, neb si toto řeší každý řetězec individuálně (nikoliv prostřednictvím úřadu). Co se týče sekání trávy ve Kbelích, tak ulice Huntířovská by se měla sekat v nejbližší době. Sekací četa postupně seká jednotlivé části Kbel, dnes sekali v oblasti Martinická a okolí.S pozdravem Pokorná B. OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.