Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        18. říjen - 2014- 16:50
 Jméno :               Martin Zámečník
Dobrý den, kolem basketbalového hřiště za Erkem několikrát týdně uklízím po teenagerech střepy z rozbitých láhví od tvrdého alkoholu, vína, krabičky od cigaret atd. Je potřeba, aby se to nějak rešilo, protože je to pro ty menší děti, které tam často chodí přes den s rodiči, velmi nebezpečné. Nebylo by od věci tam občas v podvečer vyslat hlídku MP, která se ráda ukazuje jen na nádraží při příjezdech vlaků, nebo firmu která má na starosti úklid. Případně nějakým způsobem využít kamery, které to místo zabírají od nedalekých garáží.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 10/20/14 15:23 ]

Vážený pane Zámečníku,
děkuji Vám za důvěru se kterou se na zdejší Městskou část Praha 19 v níže uvedené věci obracíte. Velmi si vážíme zpětné vazby mezi radnicí a kbelskými občany, kdy jen na vysvětlenou v několika větách uvedu, že činnost městské policie (organizace hlídek, jejich metodické vedení, dohled nad kamerovým systémem) je zřizována hlavním městem Prahou a řízení městské policie je hierarchicky odstupňováno jejími interními dokumenty.
Městská část Praha 19 má primárně koordinační roli, kdy kbelská služebna je subordinačně určena pod správu Obvodního ředitele pro Prahu 9 pana Mgr. Vlastimila Oliče. Vzhledem k výše uvedenému si Vaše dotazy v otázce činnosti městské policie dovoluji přeposlat přímo panu řediteli Oličovi k realizaci dalších opatření. Další případné součinnosti v této či dalších otázkách se ale rozhodně nebráníme a budu potěšen, uvážíte-li jako účelné se s jakýmkoliv Vaším problémem opět obrátit na zdejší radnici.
Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,197 04
Tel: 284 08 08 31
email: hrubcik.martin@kbely.mepnet.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.