Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        22. říjen - 2014- 07:49
 Jméno :               Alena Pokorná
Dobrý den, pro cyklotrasu směrem na Vinoř by byla dobrá obnovená trasa bývalé poutní cesty podél kapliček, která by vycházela ze kbelského lesoparku v jeho severní části směrem od nádraží. Ten úsek by mohl být i pro pěší a byl by i bezpečně veden mimo hlavní silnici.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 10/24/14 11:26 ]

Dobrý den,
v současnosti je v dokumentech hl. m. Prahy zmiňovaná cyklotrasa A265 navržena podél Mladoboleslavské až k ulici Semčické. Je tak stabilizována v územním plánu, generelu cyklodopravy, byla i zpracována studie, která byla zahrnuta do projektu golfového hřiště. Na golfové hřiště už bylo vydáno územní rozhodnutí s rezervou na cyklostezku a na konci Toužimské ulice je navíc nástupiště kbelského nádraží.
Budeme se ale snažit o to, aby bylo možné se z Toužimské ulice dostat na cyklostezku co nejsnadněji přes lesopark a po okraji golfového hřiště. Jinak bude zajištěn stávající bezpečný přístup od Toužimské po asfaltové stezce a tunelem pod tratí.
S chodci určitě počítáme.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Alena Pokorná, 10/26/14 11:55 ]

Ještě jednou děkuji za odpověď. Psala jsem dotaz spíš kvůli kapličkám, aby k nim byl přístup, a moc děkuji kbelské radnici za informační tabule k nim.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, 10/27/14 10:15 ]

Vážená paní Pokorná,
v rámci výstavby golfového areálu směrem na Vinoř by kapličky měly být přístupné. Směrem k metru Letňany už se poslední kaplička nenachází na území Prahy 19, přístup ke kapličkám u areálu Knauf byl zohledněn v rámci studie lesoparku Hůlkova.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Alena Pokorná, 10/27/14 10:16 ]

Ještě jednou děkuji za odpověď. Psala jsem dotaz spíš kvůli kapličkám, aby k nim byl přístup, a moc děkuji kbelské radnici za informační tabule k nim.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.