Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. listopad - 2014- 19:50
 Jméno :               Jiří
Dobrý den,

již jednou jsem vznesl dotaz, doposud bez odpovědi. Bylo by možné na Vašich stránkách uvádět termíny údržby zeleně v jednotlivých částech Kbel. Při posledním sekání trávy mezi Důstojnickými domy došlo k odlétnutí kamínku od sekačky a poškození okna mého vozu. Příště bych si při znalosti termínu vozidlo zabezpečil nebo s ním odjel. Jsem si vědom, že tyto termíny mohou být, díky počasí, jen orientační. Taktéž bych tímto rád poděkoval firmě starající se o kbelskou zeleň za jejich vzorný přístup k této péči.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Blanka Pokorná, 11/04/14 12:10 ]

Vážený pane Šimáčku,
s firmou provádějící údržbu jsme řešili pojištění a poškození vašeho okénka. V tomto konkrétním případě se prosím obraťte na pana Dědinu 725 465 319. Co se týče zveřejňování termínů údržby, je toto bohužel problematické, neb by se jednalo o termíny pouze přibližné. Pracovníci dopředu nedokáží přesně odhadnout jak dlouho se na kterém místě zdrží, či co bude řešeno neodkladně a také v neposlední době záleží na klimatických podmínkách a možnostech práce vykonávat. Mohu případně nabídnout, že vás budou pracovníci konkrétně informovat, když do vaší lokality pojedou. V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.