Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. listopad - 2014- 16:09
 Jméno :               občan bydlící ve Kbelích

Zajímám se o vzkaz, který byl mnou vznesen na nepořádek okolo domu č.666,jednalo se o minimálně dvoutýdenní skládku koberců a různého dalšího materiálu.Nepořádek byl sice odstraněn,ale na můj dotaz nebylo písemně reagováno.Děkuji za odpověď.3904


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Lubomír Tejrovský, 12/02/14 11:08 ]

Ve vámi uváděném ohlášení nepořádku se jednalo o stavební suť, uloženou v kontejnerech. Veškeré tyto materiály stavební firma, která zajišťovala rekonstrukci oprávněného nájemce obecního bytu na náklad MČ okamžitě po ukončení své práce odvezla. Nejednalo se tedy o černou skládku, jednalo se o dočasné složení odpadu, které bylo odvezeno.
Na váš anonymní vzkaz bylo adekvátně zareagováno, neboť souběžně s položením vašeho upozornění stavební firma dokončila rekonstrukci a suť uklidila.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.