Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. leden - 2015- 19:31
 Jméno :               Jaroslav
Povinností samosprávných orgánů je, počínat si při správě majetku s péčí řádného hospodáře.
Koncem listopadu loňského roku bylo zhotoveno vodorovné dopravní značení na křižovatkách ulic: Nymburská-Mladějovská, Nymburská-Rovenská, Nymburská-Tuřická a Nymburská-Xaverovská. Přesně za týden poté bylo toto vodorovné dopravní značení zničeno při provádění výkopových prací. Po jejich dokončení bylo vodorovné dopravní značení zhotoveno podruhé.
Bylo by možné vyčíslit a zveřejnit (například ve Kbeláku) škodu vzniklou na veřejném majetku nezkoordinováním zmíněných činností?
Bylo by možné najít konkrétní viníky a předepsat jim škodu k úhradě?
Nebo snad sám viník škodu uhradí dobrovolně? V opačném případě věc předám policii ČR, aby viníka či viníky vypátrala.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 01/19/15 09:40 ]

Vodorovné značení v ulici Nymburská bylo zhotoveno v rámci akce „Nymburská zóna 30“ při které byla provedena úprava dopravního značení. Po dokončení akce ohlásili PVK havárii vodovodního řadu a bylo nutné rozkopat všechny křižovatky v ulici Nymburská a při výkopu došlo k odstranění vodorovného značení. Po dokončení opravy havárie byl povrch komunikací včetně vodorovného značení uveden do původního stavu na náklady PVK v rámci financování havárie.
Vladimír Bílek

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.