Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. leden - 2015- 11:16
 Jméno :               TJ
Dobrý den, v návaznosti na nižší dotaz bych rád požádal ÚMČ o iniciování změny trasy autobusové linky MHD č. 202 ze zastávky Bakovská po Semilské ulici dále do Čakovic a zpět na stávající trasu ulicí Kostelecká (a samozřejmě i v opačném směru). V Čakovicích se nacházejí školská zařízení (ZŠ, gymnázium, LŠU), která využívají i obyvatelé Kbel, včetně dětí. Přetrasování linky 202 zlepší dopravní obslužnost, a dle mého názoru i bezpečnost přepravy, hlavně školáků. Doba jízdy linky 202 by se oproti stávajícímu stavu neměla výrazně měnit. Děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 01/28/15 13:00 ]

Vážený pane Jirásku,
městská část dlouhodobě usiluje o obnovení spojení přes Miškovice v podobě midilinky. Organizace ROPID s obnovením souhlasí, ne však k 6. dubnu 2015, kdy se mění linky v návaznosti na metro A. Je třeba dořešit ještě řadu technických detailů.
S pozdravem Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.