Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. březen - 2015- 09:48
 Jméno :               Pepa
Dobrej,
pred nekolika dny jsem poslal dotaz o tom, jestli radnice planuje rozmisteni hnedych nadob na trideni bio odpadu. Myslim, ze rozmisteni alespon k bytovym domum by dost lidi uvitalo trideni bio odpadu narizuje radnicim zakon..

Diky za odpoved.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS. vedoucí OŽPD, 03/09/15 18:53 ]

Vážený pane Pepo,
radnice sama rozmístění těchto hnědých nádob neplánuje a není nám známo, že by nad tímto uvažoval i samotný magistrát. Pilotně byly tyto nádoby umisťovány společně se tříděným odpadem, toto se však neosvědčilo, zejména z důvodu nedodržování druhu odloženého odpadu.
V současné době si nádobu na bioodpad mohou objednat u svozové společnosti, jak jednotlivé domácnosti, tak i např. bytové domy. Dále Městská část přistavuje bezplatně v jarních a podzimních měsících velkoobjemové kontejnery na bioodpad, kdy se od letošního roku plánuje rozšíření. Průběžně jsou tyto informace zveřejňovány na vývěskách a webových stránkách úřadu (odpady). Také je v našem správním obvodu otevřen sběrný dvůr v Jilemnické ulici, kde je možné bioodpad zdarma pro obyvatele hl. m. Prahy odložit. V případě bližšího upřesnění se můžete přímo obrátit na odbor životního prostředí.
S pozdravem B. Pokorná

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.