Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. březen - 2015- 11:50
 Jméno :               Dalibor
Dobrý den,
neuvažuje se o rekonstrukci komunikace "Jilemnická" v úseku mezi železničním přejezdem na ulicí Bohdanečská? Tato komunikace je v dezolátním stavu. Silnice je samý výtluk a po celé délce jsou utržené krajnice. Komunikace je ve velké míře využívána chodci a cyklisty, což je vhledem k jejímu stavu velmi nebezpečné. Neuvažuje se zde také o zřízení chodníku či cyklostezky? Děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 03/11/15 09:28 ]

Vážený pane Dalibore,
komunikace Jilemnická je v majetku hlavního města Prahy, se kterou městská část už několik let jedná o její opravě a vybudování chodníku (cyklostezky), avšak dosud se velké Praze nepodařilo najít finanční prostředky. Nyní byla jednání opět obnovena s novým vedením Prahy. Projektová dokumentace se nachází ve fázi studie.
S pozdravem
Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.