Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        23. březen - 2015- 13:58
 Jméno :               Ladislav
Dobrý den. Měl bych dotaz, naproti vjezdu na vojenské letiště se něco kope jsou tam i označeny nějaké stromy. Má to něco společného z plánovanou ciklostezkou k metru? A druhý dotaz je jestli už je něco nového z plánovanou stanicí vlaku pod nouzovem. Děkuji Ladislav.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 03/24/15 14:17 ]

Vážený pane Ladislave,
ve zmíněné lokalitě probíhá stavba oplocení areálu KB Blok. Označení stromů souvisí s vytýčením trasy teplovodu při stavbě oplocení. Cyklostezka bohužel ještě nezískala souhlas tepláren, tudíž není možné dokončit její projednávání. U vlakové zastávky pod Nouzovem čekáme na dokončení studie, která už byla projednána se Správou železniční dopravní cesty. Studie určuje polohu zastávky a ovlivnění stávajícího grafikonu na trati (zdržení, vliv na propustnost trati).
S pozdravem Radek Čermák,referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.