Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        27. březen - 2015- 12:43
 Jméno :               Lenka Kejrova
Dobry den, mohli byste instalovat odpadkovy kos do ulice Huntířovská? Je neskutecne zaneradena psimi exkrementy a kdyz jsem onehda zpovidala jednoho "pejskare" proc neuklizi po svem psovi - kdyz na zacatku ulice smerem od Vrchlabske jsou k dispozici "psi sacky" - odpovedel mi, ze zmineny plny sacek nehodla vlacet celou prochazku... Tak si myslim, ze kos spolu se sacky, instalovany treba nekade uprostred ulice, by situaci o hodne zlepsil. Dekuji. Lenka Kejrova


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS. vedoucí OŽPD, 04/01/15 12:06 ]

Dobrý den,
děkujeme za informaci. Nový koš jsme nechali instalovat, stejně jako další stojan na sáčky. Budeme doufat, že se situace a odpovědnost „páníčků“ za své čtyřnohé miláčky zlepší. A budeme rádi za případné informace.
S pozdravem B. Pokorná OŽPD

odpověď


[ zaslal Lenka Kejrova, 04/08/15 17:23 ]

Dobry den, chci Vam moc podekovat za rychlost, s jako jste novy kos i se sacky instalovali, hodne mile me to potesilo! ...musim se i soukromne priznat, ze do kose jsem nahledla a plni presne tu funkci, pro kterou jsem o nej prosila... Takze jeste jednou veliky dik! Lenka Kejrova

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.