Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        9. duben - 2015- 16:04
 Jméno :               Veronika Filípková
Dobrý den,
ráda bych se informovala, zda je možné ve Kbelích najít vývěsku, kde by byly například informace o prodejích a pronájmech bytů, od přímých majitelů. Sháním bydlení ve Kbelích, ale přes realitky je bohužel nabídek málo a ještě se platí provize. Existuje třeba nějaká internetová stránka přímo "kbelských inzerátů"?
Dále by mě zajímalo, zda se uvažuje o posílení vlakových spojů, především ve špičce a o víkendu.
Děkuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 04/14/15 10:17 ]

Vážená paní Filípková,
městské části v sousedství železniční trati usilují o posílení počtu spojů na trati, avšak to je vázáno na poskytnutí financí od velké Prahy. Ty prozatím byly uvolněny na méně nákladné projekty v MHD jako je zlepšení spojení v jižní části Kbel. Každopádně organizace ROPID vede náš požadavek v patrnosti. Ve špičce už bohužel posílení možné není, protože je vyčerpána kapacita trati.
S pozdravem Radek Čermák,referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal admin, 04/14/15 10:28 ]

Dobrý den, o existenci vývěsky s inzeráty od přímých majitelů nemovitostí, ani o stránce přímo kbelských inzerátů nám není nic známo, nezbývá tedy nic jiného než hledat, např zde:

https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1MSIM_enCZ499CZ501&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=reality%20ve%20kbel%c3%adch

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.