Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        25. květen - 2015- 11:25
 Jméno :               Zlatníková
Dobrý den ,
ráda bych věděla,kdy bude zřízeno slibované, psí hřiště pro velká plemena psů, za tunelem?
A dále,zda by bylo možné zajistit,aby na malé psí hřiště byl zákaz vstupu osob bez psů ? Je běžné,že rodiče sedící ve Srubu u občerstvení,posílají své děti na toto hřiště hrát. A většina překážek je již v dost poničeném stavu,houpačka je již úplně ostraněná a byla jsem u toho,kdy se rozlomila pod dětmi,které po ní skákali. Pokud už si rodiče nehlídají děti,je to jejich věc,většina překážek je pro ně dosti nebezpečná,ale jako aktivní kynolog vím,že pořizovací cena těchto je překážek je vysoká a pejskaři velmi ocenili,že jste jim vytvořili prostor pro vyžití jejich a psů a neradi by měli za chvíli zas jen holý plac.
Děkuji za odpovědi a přeji hezký den. Zlatníková


KOMENTÁŘ


[ zaslal Barbora Andělová, DiS. referent OŽPD, 06/01/15 18:55 ]

Dobrý den,
s výstavbou psího hřiště pro velká psí plemena se do budoucna počítá. Ovšem nyní je hlavní prioritou přístavba Základní školy a venkovního sportoviště. Na psí hřiště v centrálním parku bude připevněna upozorňovací cedule a tímto žádáme všechny návštěvníky, aby toto hřiště používali jen k účelům, ke kterým je určené v rámci návštěvního řádu, který je rovněž připevněn ke vstupní brance. Děkujeme za upozornění.
Barbora Andělová, DiS.referent OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.