Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        4. červen - 2015- 10:57
 Jméno :               Tomáš
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda-li je možné nějakým způsobem vyřešit vysokou rychlost v ulici Svijanská, speciálně dolů z kopce z ul. Semilská směr ul. Bakovská. Řidiči nerespektují značku Průjezd zakázán a vyhýbají se semaforům. Další je vysoká rychlost a zřídka kdo respektuje maximální povolenou rychlost v obytné zóně! Chodí tu lidé s dětmi, lidé tu mají domácí zvířata. To platí i pro vysoký provoz z restaurace Delta. Prosím o nějaké vyřešení ať už změnou směru jízdy, více zpomalovacích prahů nebo častými kontrolami policie. Už je to dost nepříjemné!


KOMENTÁŘ


[ zaslal Vladimír Bílek, 06/09/15 10:24 ]

Vážený pane Tomáši,
prověřili jsme Váš podnět. Po projednání s PČR služby dopravní policie umístíme v úseku Semilská-Jabkenická ještě jeden zpomalovací práh a na nedodržování dopravních předpisů upozorníme Městskou policii, aby v tomto místě zvýšila svoji kontrolní činnost.
Bílek Vladimír OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.