Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        25. červen - 2015- 22:10
 Jméno :               Jan Novák
Dobrý den,

v časopise Kbelák jsem si přečetl, že městská rada se zabývala podněty k UPRAVENÉMU projektu "Nová Toužimská" společnosti SKANSKA. Myslím, že nejsem sám, koho by zajímalo, proč byl projekt upraven a jak tedy upravený projekt vypadá. V časopise Kbelák jsem se žádné informace o těchto důležitých věcech pro budoucnost Kbel nedočetl.

Děkuji,
Jan Novák


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Ivana Peterková, 06/26/15 11:13 ]

K Vašemu dotazu sděluji, že společnost SKANSKA a.s. přepracovala projekt pro výstavbu „Obytného souboru Nová Toužimská“ poté, kdy na podzim roku 2014 byly zrušeny koeficienty umožňující výstavbu cca 1000 bytových jednotek. Projekt společnost upravila tak, aby odpovídal dnes platnému územnímu plánu a tedy platným koeficientů. V upraveném návrhu nejsou některé bytové objekty a tím je snížen počet bytových jednotek na cca 650.
Ing. Ivana Peterková, vedoucí odboru výstavby ÚMČ Praha 19

odpověď


[ zaslal Marek Omelka, 07/18/15 07:42 ]

Dobrý den,

děkuji za informaci. Také mně to zajímalo. Mohl bych se zeptat, v jaké fázi tedy tento nový projekt je? Přepokládám, že je již asi schválen městskou radou nebo ne? A jak to vypadá s termíny zahájení a dokončení stavby? Možná by mohla být veřejnost seznámena s podrobnosti o tomto projektu ve Kbelákovi...

Děkuji,
Marek Omelka

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.