Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. srpen - 2015- 22:01
 Jméno :               Jitka N.
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na "budoucnost" příšerné "hudební" produkce v době psaní tohoto vzkazu více než slyšitelné v Boseňské a zřejmě celém okolí Mladoboleslavské - s největší pravděpodobností pochází z motorestu u železničního přejezdu. Tuto otázku večerního obtěžování hlukem jsem již s panem starostou před časem řešila, situace se uklidnila a nyní se opakuje. Celkem málo hodnotné jsou pro mne informace o nočním klidu po 22 hod, i před 22 hod chce dle mého názoru většina lidí moci běžně komunikovat ve svém bytě, sledovat televizi, telefonovat atd., což se aktuálně pro hluk nedá. Proč máme být nuceni toto vytí "umělců" poslouchat, proč je toto radnicí povolováno?


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 08/07/15 10:01 ]

Vážená paní Jitko,
děkuji za Váš dotaz, jelikož mi to umožňuje Vás informovat, že předmětné produkce nepodléhají povolovacímu procesu zdejší radnice. Buzení veřejného pohoršení a rušení nočního klidu je přestupkem, kdy úkol dohlížet na veřejný pořádek v Praze je svěřen Městské policii hl. m. Prahy, kterou můžete velmi operativně informovat o protiprávním jednání na lince 156, a jenž by měla zjištěné přestupky pokutovat či předat ke správnímu řízení. Hodnocení její činnosti mi nepřísluší, Městská policie hl. m. Prahy je organizována ve vlastní struktuře a veškeré připomínky k její činnosti je možné adresovat přímo vedení městské policie pro Prahu 9
(viz http://www.mppraha.cz/2-articles/uncategorised/50-or-9).

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.