Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        17. srpen - 2015- 15:04
 Jméno :               Eva
Dobrý den, zajímalo by mne, jak dopadlo měření množství azbestu ve 3 zkušebních bytech. O této činnosti jste informovali v souvislosti s měřením radonu v obecních bytech. A dále by mne zajímalo, podle jakých kritériích byly byty vybírány. Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Lubomír Tejrovský, 08/24/15 18:34 ]

Měření koncentrace minerálních vláken včetně azbestových byla měřena ve 3 bytech, kde kritériem bylo to, zda azbestové trubky jsou nebo nejsou poškozené, kdy u jednoho bytu byly trubky nepoškozené a u dvou bytů byly poškozené. Měření probíhalo ve všech místnostech včetně příslušenství, a ve všech případech měření bytů nebyla zjištěna přítomnost azbestových vláken.
Měření bylo prováděno Zdravotním ústavem se sídlem v Ústí nad Labem, centrem hygienických laboratoří, kdy toto pracoviště má akreditaci k provádění takového měření.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.