Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        28. srpen - 2015- 17:22
 Jméno :               Pavel
Mohu se zeptat v jake miste se budou moci psy vencit bez voditka ve Kbelich? Narazim na pripravovanou vyhlasku magistratu. Dekuji


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS. vedoucí OŽPD, 09/02/15 09:23 ]

Vážený pane Pavle,
připravovaná vyhláška se má dotknout „pouze“ ploch, které jsou z pohledu zákona o hlavním městě Praze veřejným prostranstvím. Tedy ulice, chodníky, veřejná zeleň, parky. Ve Kbelích je ovšem dostatek dalších ploch, které jsou lesním pozemkem, dráhou či zemědělským půdním fondem a na které se tato vyhláška vztahovat nebude. Samozřejmě, že Městská část i přesto připravuje na několika takovýchto prostranstvích vymezení pro volné pobíhání. Bude se jednat zejména o prostory, kde se pejskové běžně venčí a nedochází ke konfliktu s dalšími obyvateli Kbel.V případě bližšího upřesnění se můžete obrátit přímo na odbor životního prostředí.
S pozdravem B. Pokorná

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.