Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. září - 2015- 20:33
 Jméno :               Lenka Kejřová
Dobry den, chtela bych se zeptat, je-li mozne opet zavezt primy autobus do Cakovic. Znacna cast deti a jejich rodicu dojizdi ze Kbel do Cakovic do ZUS a paklize nemaji k dispozici auto, cesta MHD je momentalne dost katastrofalni. Bezne tu kratkou vzdalenost jezdime 3 ruznymi autobusy, coz mi prijde opravdu silene. Mate-li s sebou nastroj, sourozence a k tomu musite stihat vyuku vcas, stava se z cesty adrenalinovy sport, ktery ale nechcete - lec musite - i nekolikrat tydne absolvovat. Dekuji za odpoved, Lenka Kejrova


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 09/14/15 09:12 ]

Vážená paní Kejřová,
usilujeme po několik let o zavedení midilinky mezi Kbely, Miškovicemi a Čakovicemi. Poslední plánovaný termín zprovoznění byl navržen na září 2015. Bohužel během léta se obměnilo vedení organizace ROPID, které se zatím seznamuje s problematikou pražské MHD. Městská část už řešení na ROPIDu urgovala ve spolupráci s MČ Praha-Čakovice. Dosavadní argumentace organizace ROPID proti akutnímu řešení tohoto problému byla taková, že k ZUŠ se děti dostanou s jedním přestupem na zastávce Trutnovská a pro oblast druhého sídliště bez přestupu vlakem z nádraží Kbely na nádraží Čakovice.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.