Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        24. září - 2015- 22:21
 Jméno :               chodec
Přeji všem krasný den..krásný den na klidné procházce,skoro klidnou ulicí..nejde si nevšimnout a to není poprvé,spíš už taková tradice na rohu ulic Jilemnické a Svijanské,v místě kde stojí telefoní sloup,se stále objevuje,někdy hromádka,jindy hromada posekané trávy či ořezaných větví..člověk si řekne,asi údržba městské zeleně..jenže trávník je neposekaný a hromada je tam..trávník je posekaný a hromada je tam zase..větve ze stromů? ale stromy tam nejsou..kde se berou?Snad náhoda nebo co a při jedné cestě vidím paničku jak na trávník vyklepavá koš ze sekačky..jen zahradnice to nebyla..jáká náhoda,že za tím plotem mají krásně ostříhané thuje a větve dopadly na úhlednou hromadu až na ulici..tak si tak říkám,že asi zbytečně utrácím za tu popelnici na bioodpad nebo s tím zajedu zdarma na sběrný dvůr..jde to i jinak,však on to někdo uklidí..a zadarmo.. A nebo ne,já si ji radeji zaplatím nebo dojedu na ten dvůr.. zamyslete se prosím nad sebou,nebuďte líní.. a tak vám všem přeji,opravdu krásný den..


KOMENTÁŘ


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.