Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        13. říjen - 2015- 19:25
 Jméno :               Petr
Dobrý den,
dovolte mi, abych se vyjádřit k situaci ohledně rozšíření parkoviště před supermarketem Billa. S rozšířením parkovištěm nesouhlasím a to z následujících důvodu, které uvádím níže.
Myslím si, že současná kapacita parkování je pro občany Kbel dostačující a prodejna s parkovištěm by měla být primárně určena pro obyvatele Kbel. Z vlastní zkušenosti vím, že prodejnu využívají ve velké míře „přespolní“, kteří dojíždějí do prodejny autem. Díky této mobilitě můžou občané jiných městských částí využívat prodejny v nedalekém okolí (Letňany, Prosek, Čakovice).
Městská část Kbely nemá vlastní náměstí, které by mohlo plnit společenské funkce místa (obchodní, tržní, odpočinkové a setkávací) a centrální park nemůže v plné míře nahradit tyto funkce. K těmto účelům je volné prostranství před obchodem vhodné, k čemuž přispívá i rozmanitost okolních obchodů (potraviny, cukrárna, květinářství, vinotéka atd.). Výhoda je taky blízká poloha centrálního parku, kde je možné, nejen pro rodiny s dětmi, spojit aktivity s nákupem. Výstavba parkoviště by určitě neprospěla bezpečnosti a atraktivitě místa.


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.