Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        14. říjen - 2015- 23:54
 Jméno :               Marie
Dobrý den,
souhlasím s uvedeným názorem Petra. Náměstí je v současnosti centrum Kbel a tím i jejich vizitka. Rozhodně je hezčí a k životnímu prostředí šetrnější řada stromů, než řada aut. Akce ODS - petice za zbudování parkoviště je užitečná především pro občany z okolních obcí, kteří ji s radostí podepisují. Kbelák může menší nákup spojit s pěší procházkou, případně zajít do parku. Na velké nákupy se obvykle jezdí autem do nákupních center, kterých máme v blízkosti hodně. Občan Brandýsa nad Labem nebo Vinoře pěšky půjde těžko, ten k nám musí autem i pro rohlík, pivo nebo cigarety. Takže děkuji zástupcům obce, že myslí hlavou i srdcem. ODS by měla vymyslet lepší volební program, prospěšný pro všechny občany Kbel, nikoliv jen pro řidiče. Navrhuji jim např. viditelně se angažovat za osázení náměstí dalšími stromy, pod ně umístit lavičky. Třeba zase podpisovou akcí. Nebo umístění popelníků podél parkoviště. Hodně řidičů si zde po nákupu zakouří a na zemi je plno špačků. Pak to bude krásné náměstí pro občany Kbel, kde se budou scházet a komunikovat spolu. To také byl původní úmysl architekta, který dokonce navrhl na náměstí 9 stromů a kašnu. Přimlouvám se za dokončení jeho projektu, (kašna není nutná)a prosím zástupce obce, aby se o to pokusili. Pro řidiče nebude nikdy míst dost, pár míst nepomůže podepisujícím k tomu, aby všichni pohodlně parkovali co nejblíž prodejně.


KOMENTÁŘ


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.