Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        2. listopad - 2015- 11:23
 Jméno :               Jana Š.
Dobrý den, chtěla bych moc pochválit zaměstnance firmy (nebo úřadu?) na údržbu zeleně.Dva pánové,kteří v sobotu pracovali v ulici Nymburská, byli rychlí a pečliví, vše ihned perfektně uklidili.S firmou Imramovský se to absolutně nedá srovnat.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS. vedoucí OŽPD, 11/02/15 13:19 ]

Dobrý den, děkujeme za povšimnutí a pochvalu.
B. Pokorná OŽPD

odpověď


[ zaslal Eva B., 11/18/15 09:17 ]

Dobrý den, dočetla jsem se ve Kbeláku o změně jízdního řádu vlakové linky S34. Zajímalo by mě, co bylo podnětem k této změně? Uvedený důvod nechápu. Uvádíte "kvůli lepší zapamatovatelnosti pro cestující"- nemyslíte, že pokud je tato linka již 2 roky v provozu a hodně využívaná, povede změna odjezdů spíše ke zmatení cestujících? Nebo snad změna navazuje na nějakou větší změnu v JŘ i dalších vlaků? Dále bych se chtěla zeptat, odkdy by měla změna platit, na internetu jsem se o ní nikde nedočetla.
Děkuji za odpověď.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 11/18/15 15:01 ]

Vážená paní Bartošová,
informace ve Kbeláku byla relativně stručná, neboť záležitost se řeší průběžně celý rok 2015. Jde o to, že SŽDC změnila časy odjezdů vlaků linky S34 na rok 2016 kvůli zlepšení propustnosti trati a omezení zpoždění. V návrhu jízdního řádu byly odjezdy zejména z Masarykova nádraží navrženy v každou hodinu jinak. Proto městská část usilovala o sjednocení odjezdů, aby cestující věděli, že v danou minutu vlak odjíždí po celý den. Od nového jízdního řádu tedy budou odjezdy linky S34 z Masarykova nádraží v 17. minutu. Jako každý rok jsme požádali ROPID o dodání jízdních řádů k distribuci pro obyvatele Kbel.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.