Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. listopad - 2015- 23:28
 Jméno :               Milan K.
Dobrý večer, v předvolebním programu vítězné strany "Kbely-náš domov spolek" byla také akce železniční zastávky Pod Nouzovem (zřízení nové zastávky) a posunutí stávající zastávky Kbely blíže k Mladoboleslavské ulici, což by jistě pomohlo občanům bydlícím v přilehlých čtvrtích (jižní části Kbel). Cesta ke stanici Kbely je poměrně dlouhá a celkem při setmění nepříjemná. Děkuji za odpověď.


KOMENTÁŘ


[ zaslal admin, 11/18/15 15:07 ]

Vážený pane Milane K.,
jak už jsme uvedli dříve, v současnosti probíhá dopracování materiálů pro Správu železniční dopravní cesty k zastávce pod Nouzovem (Praha-Kbely, Jilemnická). To je v současné době priorita. Následně bychom měli obdržet stanovisko SŽDC k celému záměru nových zastávek. Bohužel spolupráce se státními organizacemi vyžaduje vždy podstatně delší časový horizont, než situace, kdy městská část může postupovat samostatně. Každopádně budeme myslet i na přístupové cesty.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.