Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        8. prosinec - 2015- 12:57
 Jméno :               Josef 73
Dobrý den,
koukala jsem na jízdní řád nově zřízené linky BUS 159. Určitě je dobře, že byla zřízena, jen škoda, že nemůže posloužit žákům Kbelské školy při dojezdu do ZUŠ Čakovice a oni stále musí dojíždět s přestupem přes Letňany.
Vzhledem k jízdnímu řádu, nemůžou tuto linku po vyučování a obědě stihnout ať už končí po 4,5 nebo 6té vyuč.hodině nebo by museli dlouho čekat. :-(


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 12/08/15 16:43 ]

Vážený pane Josefe,
budeme sbírat připomínky cestujících a po vyhodnocení zkušebního provozu je předložíme na organizaci ROPID s žádostí o případnou úpravu. Určitě nám pomůže, když napíšete připomínku (s přesnými časy a trasami dětí) elektronickou poštou na adresu radek.cermak@kbely.mepnet.cz.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.