Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        29. leden - 2016- 18:05
 Jméno :               Jana Kučerová
Dobrý den, prosíme o výměnu několika prasklých žárovek (min. 5 ks)na schodišti domu č. 302 Hůlkova. Zároveň prosíme o kontrolu vchodových dveří téhož domu. Při manipulaci se zámkem je potřeba velice často přitáhnout dveře, aby šlo hladce zamknout/odemknout. Jinak hrozí zlomení klíče v zámku. Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Lubomír Tejrovský, 02/01/16 14:29 ]

Dobrý den, děkujeme Vám za nahlášení závad, neprodleně bude provedeno seřízení vstupních dveří a výměna žárovek na společných prostorách domu. Zároveň Vám sdělujeme, že případné závady na společných prostorách domu nemusíte psát do návštěvní knihy, ale můžete je telefonicky nahlásit provoznímu technikovi p. T. Průšovi na telefon 723 745 789, nebo na níže uvedená telefonní čísla vedoucího OMIBNH.
S pozdravem
Ing. Lubomír Tejrovský
Vedoucí Odboru majetku, investic, bytového a nebytového hospodářství
Tel.: 284 08 08 68,
Fax: 284 08 08 69
Mobil: 775 590 150

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.