Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        22. březen - 2016- 22:08
 Jméno :               Vladimír Hudeček
Rád bych zareagoval na příspěvek pana Miroslava,týkající se úklidu ve Kbelích.
Domnívám se,že by nespokojenost neměla být s pracovníky, kteří úklid provádí, ale spíše s některými našimi sousedy. I když máme prakticky na každém rohu odpadkový koš, nedaleko sběrný dvůr, časté přistavení kontejnérů na objemný odpad, či bioodpad, někteří naši sousedé se neobtěžují, tyto"vymoženosti.." využít.
Je to tedy spíše o kultuře.
Touto cestou bych rád poděkoval třeba panu Pavlu Hraběti, který za každého počasí uklízí po nepořádných lidech a také například paní Blance Pokorné, za její práci a snahu, vše co nejdříve vyřešit, ale i ostatním, kteří nám naše bydliště udržují čisté. Máme krásnou obec, važme si toho a chovejme se podle toho. Hezké dny ve Kbelích!


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.