Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        23. březen - 2016- 23:39
 Jméno :               David
Dobry den pozastavuji se nad rekonstrukci plynovodu v Mladoboleslavske ulici ktera podle meho nazoru zpusobuje zbytecne dopravni zacpy v ranni spicce...To by opravdu neslo nastavit rychlejsi frekvenci semaforu smerem na Letnany???V opacnem smeru na Kbely jezdi jen MHD...Proc stavba plynovodu neprobiha i v odpolednich hodinach a vikendech???Dekuji za odpovedi.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 03/29/16 13:32 ]

Vážený pane Davide,
jak už jsme informovali, zásahy do stavby jsou v pravomoci Odboru dopravních agend Magistrátu HMP. Odbor pravidelně informujeme o kolonách na komunikacích Mladoboleslavská a Toužimská. Stavebník dnes odpoledne opět provede kontrolu detekce na signalizaci ve směru z centra do Kbel.
S pozdravem Radek Čermák,
referent Odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.