Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        22. duben - 2016- 23:05
 Jméno :               Eva
Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat, co se staví na poli u tratě mezi Kbely a Čakovicemi, vypadá to na velkou stavbu a ještě mám druhý dotaz, kudy povede vnější okruh Prahy? Děkuji za odpověď. Eva


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Ivana Peterková, 05/03/16 09:40 ]

Dobrý den,
Váš dotaz pravděpodobně směřuje k lokalitě, kde se mezi městskými částmi Kbely a Vinoř buduje golfové hřiště. Článek o tomto projektu byl uveřejněn dne 16.11.2015 v 57. čísle časopisu Kbelák, který je v elektronické podobě umístěn také na stránkách našeho úřadu. (http://www.kbelak.cz/cisla/cisla.html).

K Vašemu druhému dotazu, který se týká vnějšího okruhu Prahy, mohu uvést, že stopa budoucí komunikace je uvedena v platném územním plánu hl.m. Prahy, který je k nahlédnutí např. na stránkách Institutu plánování a rozvoje hl.m. Prahy (http://www.iprpraha.cz/vykresyup). Naše městská část Praha 19 je na mapovém listě 3 a 6.

Budete-li potřebovat nějaké podrobnější údaje k Vašemu dotazu, prosím kontaktujte mne.
S pozdravem Ing. Peterková

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.