Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. květen - 2016- 08:49
 Jméno :               Jitka Hudečková
Ráda bych pochválila organizátory všech akcí v našem centrálním parku. Akce jsou vždy skvělé. Pálení čarodějnic jsme si s vnoučátky hezky užili i počasí nám přálo. Obdivuji nasazení a nadšení všech pracovníků MÚ, kteří ve svém volném čase v maskách, nebo kostýmech přispívají vždy k příjemné atmosféře dění. Jsem ráda,že bydlíme ve Kbelích. Všem velmi děkuji.Jitka Hudečková


KOMENTÁŘ


[ zaslal Marek Omelka, 05/10/16 13:25 ]

Dobrý den,

co se týká akcí v parku, tak oceňuji a děkuji zejména za různé soutěže pro děti. Ale nesdílím
bezvýhradné nadšení ze všech akcí.

Např. u Velikonočního jarmarku byl oproti minulému roku značný posun ke komerčním atrakcím. Co se týká čarodějnic, tak nakolik jsem se ptal svých známých a sousedů, tak nikomu nevyhovovala letošní míra komerce a hlasitosti hluku, který skončil až po půlnoci.

Pokud se tyto akce organizují opravdu pro lidi (a nikoliv např. pouze z finančních důvodů), tak bych dal minimálně ke zvážení:
1. Hluk: Přispívá opravdu většině lidí k pohodě, když je hudba tak hlasitá? Opravdu si to lidé nemohou užít, když se nebudou překřikovat hudby různých atrakcí? Nebylo by ohleduplnější k občanům, kdyby se alespoň po desáté hodině přesunula hlasitá produkce třeba do Lidového domu?
2. Stánky: Ještě pochopím stánky s občerstvením, cukrovou vatou, balónky, řemeslnými výrobky či domácími potravinami. Ale proč např. stánky s hračkami? A je opravdu nutné, aby těch stánků bylo tolik?

S pozdravem,
Marek Omelka

odpověď


[ zaslal Šárka Egrtová, 05/10/16 13:27 ]

Dobrý den, pane Omelko,
nejprve děkuji za vaše ocenění kulturních akcí, na kterých se ve svém volném čase podílí mnoho zaměstnanců a přátel úřadu.
Všichni se velmi snažíme, aby naše kbelské akce měly punc originality a byly zaměřeny na návštěvníky všech věkových skupin a máme spousty úžasných reakcí - jak přímo z akcí, tak i písemných.
K hlučnosti na našich akcích a při programu v amfiteátru bych vás požádala o součinnost a kontaktování přímo mé osoby či jiného zástupce úřadu, a to v případě, že by byla přemíra hluku nad limit daných právních norem (samosebou, je zde možnost si přímo ten den zjistit speciálními měřiči hluku za pomoci našich zaměstnanců).
Co se týče prodejních stánků i pouťových atrakcí, musím vám sdělit, že se setkávám také s pozitivními názory na jejich přítomnost, jelikož dle mého většina místních jsou rodiny s malými dětmi a tento druh zábavy zkrátka upřednostňují.
Dále bych zmínila, jak jste si jistě také všiml, že se snažíme na akcích podporovat i prezentaci starých řemesel typu kovář, dřevořezbář, sklofoukač a spousty dalších a je našim záměrem, aby na kulturních akcích v parku bylo co nejvíce takto zajímavých a poučných prodejců včetně ukázek řemesel a tvořivých dílen. Tento trend jsme zavedli již od počátku akcí v parku a mnoho okolních obcí se začalo posouvat stejným směrem, jako my ve Kbelích a měla jsem již i mnoho dotazů od mých kolegů organizátorů, jak jsme do Kbel dokázali zajistit tak pěkné a pestré stánky včetně netradičního programu. Vše je to otázka toho, že člověk svou práci vykonává srdcem a ne z „musu“.
Velmi ráda si s vámi na toto téma osobně pohovořím - tel. 775590158.
Přeji krásné dny a věřím, že se spolu brzo setkáme – třeba i na našich akcích.
Šárka Egrtová

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.