Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        12. květen - 2016- 18:44
 Jméno :               petr hercík
Prý se ruší linka autobusu č. 185. C o mi o tom povíte, Můj dojem je , že už teď se dlouho čeká na spojení. Když jedete z Č.Mostu 202, často se stává , že 302, nebo 185 , Vám ujede před nosem. Rozum dává info : naopak posílit toto spojení, a ne ubírat! Děkuji.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 05/17/16 14:38 ]

Vážený pane Hercíku,
nemáme žádné informace o tom, že by se linka měla rušit. Organizace ROPID ji v současnosti považuje za dostatečně vytíženou, některé spoje do Vinoře jsou dokonce přetíženy. Z tohoto důvodu ROPID vymýšlí řešení ohledně rovnoměrnějšího vytížení spojů.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Prahy 19.

odpověď


[ zaslal Petr Hercík, 05/17/16 16:18 ]

Vážený pane Čermáku,
děkuji za Vaše vyjádření. Bohužel , tato zpráva jde mezi občany, zvláště jsme ji zaslechli na Čarodějnicích. Ale to se k Vám zřejmě nedonese. Právě dnes se mi stalo to , že jsem přijel na 2 zastávku Kbely , mj. možné přejmenování této zastávky by také bylo dobré, a na semaforech nás předjela 302. Co myslíte , že udělal tento řidič ? Čekal , až 202 otevře dveře , a on je právě zavřel , a odjel . Jen , jako přestupivší, jsme zírali. Byl to spoj v 15.42 na Vinoř. Je pravda , že měl vestu , kravatu a košili, ale to je vše! Tak jim přeji více takových ohleduplných řidičů . Děkuji za Vaše vyjádření , nebo aspoň odpověď.
Hercík Petr.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 05/20/16 11:26 ]

Vážený pane Hercíku,
podle webu Dopravního podniku HMP měl autobus č. 202 tříminutové zpoždění. Pokud myslíte, že řidič linky 302 nepočkal záměrně, doporučuji obrátit se formulářem se stížností na organizaci ROPID: http://ropid.cz/form.php
Pokud jezdíte tímto spojem pravidelně, minutu poté ze zastávky Bakovská směrem k zastávce Zamašská jela ještě linka 159.
O názvech zastávek rozhoduje Odbor dopravních agend Magistrátu HMP. Zastávky Kbely jsou tři, jsou celkem daleko od sebe, ale Magistrát zřejmě preferuje ponechání názvu, aby cestující věděli, že mohou na této křižovatce přestoupit. Například linka 269 zastavuje pouze na zastávce v Hornopočenické ulici.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.