Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        24. květen - 2016- 11:18
 Jméno :               Renata
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli by nebylo možné přesunout ráno policistu na přechodu k nové budově školy. Myslím si, že kdyby byl policista u nové budovy školy tak už se auta tak nerozjedou k dalšímu přechodu a od Letňan je to alespoň podle mě mnohem nebezpečnější. Navíc do nové školy chodí nejmladší žáci.
Moc děkuji za odpověď


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 05/24/16 13:34 ]

Vážená paní Renato,
děkujeme za Váš podnětný postřeh, který bude na základě věcné příslušnosti předán k přímému vyřízení panu řediteli Obvodního ředitelství Praha 9 Městské policie hl. m. Prahy Mgr. Vlastimilu Oličovi. Snad jen pro doplnění si dovoluji uvést, že zřizovatelem MP hl. m. Prahy je hl. m. Praha. MP je řízena ve své subordinační linii, která je mimo MČ Praha 19. MČ Praha 19 má jen koordinační roli. Pro případnou další komunikaci spadající do pravomoci vedení Městské policie hl. m. Prahy připojuji odkaz na kontakty Obvodní ředitelství Praha 9:
http://www.mppraha.cz/2-articles/uncategorised/50-or-9

Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,197 00
Tel: 284 08 08 31

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.