Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        10. červen - 2016- 19:09
 Jméno :               Tomáš Pittner
Dobrý den,
v našem sousedství v ulici Herlíkovická je jakési sportovní sdružení s hřištěm, které opakovaně porušuje svůj provozní řád a jeho členové dělají velký hluk po 20 i 21 hodině.Vyvěšený řád je do 20hod. Komunikace je s těmito lidmi velmi problematická, neustále mi někdo leze na pozemek pro míč a opakovaně poškozuje plot. Upozornění nefungují, než budu celou věc řešit soudní cestou, ptám se úřadu, který tento provoz povolil. Umíte pomoci? V domě žijí rodiny s dětmi a není možné děti uspávat v tomto režimu. Klub není ochoten řešit síť pro eliminaci poškozování okolních pozemků a neustále je upozorňuji na porušování provozního řádu. Aktuálně si svévolně prodloužil tento klub provoz do 21 hod.

Děkuji

S pozdravem

Tomáš Pittner


KOMENTÁŘ


[ zaslal Ing. Lubomír Tejrovský, 06/15/16 16:43 ]

Dobrý den,
ve věci Vašeho příspěvku ohledně dodržování provozního řádu hřiště jsme kontaktovali správce a podle jeho sdělení jste spolu o této věci hovořili. Sdružení SK Na zelené louce, které má hřiště ve správě, uvažuje o prodloužení provozní doby hřiště v letním období do 21 hodin. Řešení v podobě dalších sítí bude zváženo v rámci finančních možností SK. Sdružení SK Na zelené louce bylo upozorněno na nepřípustnost řešení ulétlého míčku lezením na cizí pozemek.
S pozdravem
Ing. Lubomír Tejrovský
Vedoucí Odboru majetku, investic, bytového a nebytového hospodářství

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.