Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        15. červen - 2016- 12:38
 Jméno :               petr hercík
Zpráva pro pana Radka Čermáka, referenta odd. dopravy.Přeji hezký den. Pane Čermáku, jsem opravdu rád, s jakou rychlostí jste reagoval na moji stížnost minulou středu , do dneška nemám totiž žádnou odezvu. Věřím , že na MČ řešíte ztracená zvířata, pořezané keře, trávu atd. Ale jsou tu především Vaši spoluobčané vyššího věku, kteří mají problémy s dopravou. Ale o tom se tu stále nepíše. Pane Čermáku , navíc to přece ani nemusí být občan Kbel , může tu pouze přestupovat, a už je to problém spojů ve Kbelích. K mému problému : asi někomu vadilo, že jsem na tu záležitost měl 2 svědky, kteří by aroganci toho řidiče potvrdily. Přeji hezký zbytek dne.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 06/15/16 17:48 ]

Vážený pane Hercíku,
Vaši stížnost jsem předal organizaci ROPID, která jako jediná je oprávněna ji řešit. Návaznosti spojů nejsou v kompetenci nikoho jiného. Nejlépe je psát přímo na ROPID (www.ropid.cz), protože my můžeme udělat jen to , co Vy, a sice vyplnit jejich formulář s popisem problému. Zatím čekáme odpověď.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd.dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.

odpověď


[ zaslal Petr Hercík, 06/16/16 09:57 ]

Vážený pane Čermáku , velice Vám děkuji za vyjádření a vysvětlení problému. Pokud bude v budoucnu nějaký problém s dopravou ve Kbelích , budu směrovat dotaz přímo na ROPID. Ještě jednou moc děkuji a přeju hezký den . Hercík Petr.

odpověď


[ zaslal Radek Čermák, referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha, 06/24/16 14:03 ]

Vážený pane Hercíku,
organizace ROPID projednala Vaši stížnost s dopravcem a níže doplňujeme jeho vyjádření.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD ÚMČ Praha 19.


Dobrý den,
na základě Vašeho podání vedoucí garáže předvolal řidiče, který dne 8. 6. 2016 obsluhoval autobusovou linku číslo 159. Řidič si není situace popsané v podání vědom. Vedoucí garáže s řidičem projednal provozní předpisy a zásady vstřícného jednání vůči cestující veřejnosti. Současně dal podnět k provedení kontroly celkového výkonu služby řidiče. Rádi bychom podávajícího ujistili, že nám záleží na kvalitě našich služeb. Všichni provozní pracovníci jsou pravidelně proškolováni ze znalostí předpisů platných pro výkon služby, neboť klademe velký důraz na profesionální, ohleduplné a vstřícné jednání vůči cestující veřejnosti.Je nám líto, pokud došlo k neprofesionálnímu jednání našeho zaměstnance, neboť naším zájmem je v maximální možné míře spokojený cestující.
S pozdravem
Zdeňka Králová referent Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.