Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        25. červen - 2016- 23:59
 Jméno :               Petr Novák
Dobrý den, bylo by možné přestěhovat krmelec na valu v Herlíkovické někam ke hřišti?
Každý víkend se tam v nočních hodinách sdružují děcka a mají moc rády hlasitý projev. V letních měsících při otevřeném okně se nedá moc spát. Děkuji Novák


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 07/01/16 10:55 ]

Vážený pane Nováku,
v případě nočních radovánek děcek, pokud jejich rodičům nevadí, že nemají děti doma po desáté hodině, by měl být brán ohled na noční klid. Tyto hlasité projevy bývají dost často provázeny i konzumací alkoholu a vandalismem všeho druhu.
V tomto případě bych Vás velmi žádala o kontaktování Městské policie, která by měla na místo přijet a zjednat pořádek. „Sezení“ bylo umístěno na základě žádostí týkajících se možnosti odložení věcí např. při ping pongu a bylo by nešťastné ho z důvodu bezohlednosti omladiny odstraňovat.
Za OŽPD B. Pokorná

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.