Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        13. červenec - 2016- 23:47
 Jméno :               Michaela Kazilkova
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné se podívat na dětská hřiště a zajistit nějaké opravy a úpravy.
Okolo hřiště v Domousnické je nehorázně přerostlý keř. Nedá se projít ani brankami. Stromy v okolí byly pokáceny a prořezány v minulých dvou měsících velice, ale tyto keře jsou netknuty.
Na hřišti u lodi v parku je již přes rok utržený kus řetězu na mostku vedoucím nahoru ke skluzavce.
Kolotoč na oploceném hřišti v centrálním parku je nefunkční v podstatě od počátku, nedal by se tedy odstranit a nahradit něčím jiným, co nebude nebezpečné jak pro děti tak maminky/tatínky?
Na hřišti u rybníku v Železnobrodské je utržená houpačka a celá konstrukce se kymácí, houpačka dvoumístná je také již víc jak rok pokažená tak, že nemá madla.

Rozhodně to neberte prosím jako výtku, jen jako poznatky.
Vzhledem k tomu, že hřiště navštěvuji se všemi svými dětmi, vidím bohužel, že už delší dobu to nikdo neřeší, a bylo by to potřeba.
Moc děkuji za nějakou odezvu a případné opravy.

S pozdravem,
Michaela Kazílková


KOMENTÁŘ


[ zaslal Barbora Andělová, DiS., 07/19/16 11:52 ]

Dobrý den,
děkujeme za upozornění. O všech nutných opravách samozřejmě víme, bohužel všechny tyto hřiště jsou od stejného výrobce, který také jako jediný může provádět odborné a certifikované servisní opravy. S tímto výrobcem jsme nyní měli problémy a již několik měsíců jsme řešili termín oprav, který jsme samozřejmě urgovali jak to šlo. Zítra ráno začnou probíhat kompletní opravy těchto dětských hřišť, proto vás žádáme o strpení. Ale jen pro informaci například co se týče mostku k lodi v Centrálním parku, ten není odtržen už rok, ale chybějící řetěz byl již třikrát odcizen… Bohužel ne všechny opravy jsou kvůli běžnému opotřebení, nýbrž také kvůli vandalům… Ještě jednou děkuji za upozornění a trpělivost a prosím neváhejte se na mě s čímkoliv obrátit.
S pozdravem
Barbora Andělová, DiS.
referent OŽPD

odpověď


[ zaslal Alena , 07/21/16 12:48 ]

Vážená paní Andělová , musím se připojit k tomuto příspěvku , jelikož se to toho také týká. Představte si , že za námi přijedou děti s vnoučatama a my jdeme do centrálního parku. Vše je v pohodě do té doby , než si někdo potřebuje odskočit. Pakliže jsme blízko .......(viz kodex diskutéra) Koliby, a nejme hosté, není jiné výchdisko než keře! Prosím , přijďte to těm vnoučatům vysvětlit , že nemáte žádnou akci, a tudíž jsou WC zamčené. Víte, ono by stačilo , nachat proti záloze v té kolibě klíče. Děkuji za vyjádření za všechny návštěvníky mimo akce.

odpověď


[ zaslal Tomáš Haniak, 07/25/16 10:23 ]

Dobrý den,
Toalety jsou opravdu ve všední den a víkendy uzavřené. Otevírají se jen na velké akce, pořádané MČ Praha 19 (trvalý provoz by byl finančně náročný). Mimo tyto akce chodí lidé do restaurace ve srubu. Peníze se tam nevybírají a může si tam odskočit každý a to i bez konzumace.
Dále je nově otevřen pro veřejnost boční záchod pro invalidy. Klíč je na vyžádání na baru v restauraci.
Za provozovatele restaurace Zastávka u srubu Tomáš Haniak

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.