Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        21. červenec - 2016- 19:07
 Jméno :               Lenka
Dobrý den ,
chci tímto poděkovat a pochválit odbor životního prostředí a paní Blanku Pokornou za opravdu perfektně upravený centrální park a postupně i další části Kbel.Park je souměrně krásně posekaný ,kolem keřů žádná tráva všude čisto.Tohle je fakt park který nám Kbelákům musejí ostatní závidět.Je moc příjemné se procházet takto upraveným parkem kde tento týden od pondělí každý den potkávám vždy někoho kdo upravuje jednotlivé části parku.Dnes i nově posekáno od nádraží směrem ke hřišti za Erkem.Bezva procházka pro nás i psa v chládku je i podél kolejí od nádraží směrem na Čakovice kde je široce vysekaná upravená cesta.Ještě jednou díky za perfektní práci co odvádíte moc se mi tu líbí.
Lenka


KOMENTÁŘ


[ zaslal Petr, 09/04/16 11:42 ]

Dobrý den, rád bych doplnil, že opravdu perfektnímu vzhledu by přispěla úprava náspu mezi Kbelským parkem a stezky podék kolejí. Křoví je neudžované, plné odpadků a celkově kazí dojem. Děkuji Petr

odpověď


[ zaslal Vladimír Bílek, 09/05/16 15:05 ]

Dobrý den,
násep je ve vlastnictví Českých drah a městská část nemůže provádět žádné práce v tomto ochranném pásmu dráhy a také nelze financovat údržbu cizího pozemku. Vyzveme vlastníka pozemku, aby provedl požadovanou úpravu.
Bílek OŽPD

odpověď


[ zaslal Kamil Podlaha, 09/19/16 12:17 ]

Dobrý den.
Val sousedí s naší skautskou klubovnou a tak si ho velice rádi "vezmeme" pod svá ochranná křídla. Vysbíráme odpadky a pokusíme se tak o lepší vzhled.
S pozdravem,
Kamil Podlaha

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.