Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        1. září - 2016- 22:03
 Jméno :               Lucie Zapadlová
Dobrý den,
ráda bych chtěla poděkovat organizátorům za dnešní "Pohádkový park". Moc jsem si ho s rodinou užila. Všechno bylo perfektní - pohádkové bytosti, soutěže, hudba, počasí.......
Moc děkuji a budu se těšit na příští akci.
Lucie


KOMENTÁŘ


[ zaslal Šárka, 09/05/16 08:29 ]

Také přeji krásný den,
Lucie a děkuji za milé ocenění naší práce. Jen pro zajímavost bylo 45 lidí převlečeno za pohádkové postavy - tzv. animáky + techničtí pracovníci. Rok od roku stoupá zájem zde ve Kbelích o podobné aktivity pro rodiny s dětmi a proto doufáme, že tato tradiční akce neupadne, i nadále budeme vymýšlet - obměňovat pro děti různé disciplíny a doufám, že bude i v příštích letech mnoho dalších spokojených návštěvníků akcí. Na příští se můžete těšit již 17.9. - KBELSKÉ POSVÍCENÍ v duchu oslav výročí Karla IV.
Šárka Egrtová - 775 590 158

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.