Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. září - 2016- 06:45
 Jméno :               Michal
Dobrý den,
je v plánu oprava psího hřiště v Centrálním parku? Překážky jsou mi vcelku jedno, jde mi o oplocení, pletivo je v tomto případě nesmyslný nápad. V některých místech jde plot podlézat, někde jsou díry v oplocení, výška je nevyhovující a toto pletivo je nebezpečné, jak pro psy, tak pro lidi. Nepřemýšleli jste o dřevěném laťkovém oplocení? Ladil by i ke srubu. Děkuji za odpověď. Možná konečně bude moje otázka zodpovězena. Přeji hezký den. (pokus č. 3)


KOMENTÁŘ


[ zaslal Bc. Blanka Pokorná, DiS., 09/14/16 09:38 ]

Vážený pane Michale,
dřevěný plot by byl zcela jistě hezčí a možná někdy k takové úpravě dojde. Jen vzdálenost plotovek bude oříšek, pokud píšete, že stávající plot jde podlézt. Docela by mne zajímala rasa psa, napadá mne tak štěně čivavy? Výška plotu byla úmyslně zvolena taková jaká je, neb se nejedná o žádnou nedobytnou ohradu ani klec. Jedná se o psí hřiště, kde se předpokládá jistá ovladatelnost psa. Pokud majitel ví, že jeho pes nemá naprosto žádné návyky, tak by měl zvážit, zda je vůbec vhodné psa pouštět z vodítka. Co se týče lidí, případně dětí, které si na hřišti občas hrají, je potřeba si uvědomit, že se jedná o psí hřiště, nikoliv o hřiště dětské a rovněž nikdo při instalaci nepředpokládal, že bude plot lákat k přelézání. V neposlední řadě, musím zmínit i náklady, které byly v tomto případě výrazně nižší, než by byly bývaly u dřevěného oplocení s nějakou adekvátní trvanlivostí a odolností. V případě bližšího vysvětlení mne neváhejte kontaktovat.
B. Pokorná, OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.