Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        3. září - 2016- 20:46
 Jméno :               ivona
Kbely nejsou bezpečné. V noci z pátku 2.9.2016 na sobotu byl můj syn s kamarádem (upozorňuji, že oba jsou slušní a bezkonfliktní občané)přepadeni v blízkosti restaurace Delta 4 grázly, kteří jeli v bílé fabii, s nimi jela jedna osoba ženského pohlaví (nemohu napsat dívka, protože bych dívky urazila). Zastavili, vyskákali z auta, mého syna s kamarádem zbili a zkopali, jeden má naražené rameno, druhý naštíplá žebra. Po té odjeli. Napadení muži okamžitě přivolali Policii. Chci jen upozornit kbelské občany, kdo se mezi námi pohybuje. Mladí lidé, kteří jen tak, pro zábavu a z nudy dokáží hodně ublížit. A my jsme proti nim bezbranní??????
Ivona


KOMENTÁŘ


[ zaslal Mgr. Martin Hrubčík, MBA, 09/05/16 15:53 ]

Vážená paní Ivono,
Vaše informace jsou dosti zásadního charakteru, v případě prokázání Vámi sdělovaného by takové jednání velmi vybočovalo z dlouhodobé bezpečnostní statistiky ve Kbelích.Jak vyplývá z Vašeho textu, tak věc je v šetření Policie ČR, která je k tomuto dle zákona oprávněna. V rámci radniční činnosti bude v případě potřeby policii samozřejmě poskytnuta maximální součinnost.I vzhledem k detailnosti Vašeho popisu, existenci kamerového systému v lokalitě a zásadní výjimečnosti takového excesu ve Kbelích, předpokládám, že pachatelé tohoto skutku budou odhaleni a dle zákona potrestáni.
Závěrem mi prosím dovolte popřát Vašemu synovi a jeho kamarádovi brzké uzdravení.
Mgr. Martin Hrubčík, MBA
Bezpečnostní ředitel
ÚMČ Praha 19
Semilská 43/1
Praha 9 – Kbely,
197 00
Tel: 284 08 08 31
email: hrubcik.martin@kbely.mepnet.cz

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.