Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        16. říjen - 2016- 15:02
 Jméno :               Milan
Vážení,
nejen že jste slibovali v předvolebním období před minulými komunálními volbami posunutí vlakové zastávky k Mladoboleslavské ulici, ale nyní nám byl odebrán spoj bez přestupu od nákupního střediska Globus. Spoj je zajištěn s přestupem, ale obtížným když máte nákup. Chtěl bych upozornit, že Kbely nekončí oblastí Lidový dům, také za silnicí mladoboleslavská žijí občané Kbel. Jak vím, tak linka 159, která končila u nádraží Kbely nebyla využita, tak pochybuji že bude využita linka 202.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 10/19/16 09:13 ]

Vážený pane Milane,
v poslední době se nás lidé častěji ptají, proč měníme trasu té či oné linky. Městská část bohužel má možnost pouze připomínkovat návrhy organizace ROPID, což je příspěvková organizace hlavního města Prahy.
Podobně jako Vy argumentovala ROPIDu také městská část. ROPID se snažil co nejvíce vyhovět připomínkám městských částí, v tomto případě požadavku na přímé spojení s Poliklinikou Prosek a Bulovkou z jižní části Kbel, Satalic a Černého Mostu.Je obtížné stavět proti sobě dopravu seniorů k lékaři a možnost nakoupit v Globusu. ROPID zvážil pro a proti a rozhodl ve prospěch seniorů s doporučením, aby občané Kbel používali Globus na Černém Mostě.
Každopádně sbíráme připomínky a předáme je ROPIDu při vyhodnocení změn s novými požadavky.
S pozdravem Radek Čermák,
referent odd. dopravy OŽPD

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.