Zde můžete vkládat své dotazy související s činností Městské části Praha 19 a Úřadu Městské části Praha 19.

Vaše dotazy budou zveřejněny po zodpovězení příslušným zaměstnancem Úřadu MČ Praha 19 nebo voleným zástupcem samosprávy.
Upozorňujeme, že zodpovězeny budou pouze jasně formulované a konkrétní dotazy vztahující se k jednotlivým tématům - toto není diskusní server.

Pokud je Váš dotaz obsáhlejší, komplikovanější nebo zahrnuje širší problematiku, doporučujeme Vám obrátit se na konkrétní zaměstnance úřadu.

Abychom mohli řádně vyřídit Váš podnět, zanechávejte na sebe prosím zpětnou vazbu.


                               

 Čas a datum :        24. říjen - 2016- 23:07
 Jméno :               Tomáš Ulrych
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli v Jilemnické ulici vedle nově budovaného parkoviště skutečně vzniká autobusová zastávka pro linky MHD (aspoň to tak dle přístřešku vypadá). Znamená to tedy, že bude opuštěna Semilská ulice, kde v ranní špičce nabírají autobusy velká zpoždění? Bude vybudována zastávka také pro sídliště v okolí Herlíkovické?
Chtěl bych se také zeptat, zda je z vaší strany reklamován v ranní špičce 12ti minutový interval na lince 185/302, který vzniká sjížděním spojů.


KOMENTÁŘ


[ zaslal Radek Čermák, 10/26/16 17:21 ]

Vážený pane Ulrychu,
v současnosti zastávky MHD v Jilemnické ulici evidujeme jen jako záložní pro případ výluky v Semilské ulici. Stížnost na zpožďování spojů v ranní špičce jsme posílali naposledy minulý týden, kdy jsme sledovali chování všech kbelských linek po provedených změnách. Zřejmě je způsobeno přenášením zpoždění z Prosecké ulice (autobusy přicházejí o veškerý rezervní čas).
S pozdravem Radek Čermák,referent odd.dopravy OŽPD
ÚMČ Praha 19.

odpověď


Vaše jméno*

e-mail*

komentář*
Můžete použít tyto HTML tagy:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <em> <ul> <li> <ol> <span> <div>

Opište prosím čísla, která vidíte...*
 
.